Elektrická sekačka 37cm,1400W

Kód: ELM3720
Neohodnoceno
Značka: MAKITA
4 490 Kč
Skladem na prodejně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výborný pomocník pro každou malou zahrádku. To je tato sekačka se silným tichým elektromotorem a zároveň menší šířkou sekání a kompaktními rozměry. Umístění kol umožňuje sekání blízko stěn, a tak vám výrazně ušetří práci s dočištěním trávníku. V jednom kroku posekanou trávu sbírá a zvládne sebrat i listí. Vyrobena je z kvalitního polypropylenu, který je odolný vůči UV záření. Výška sekání se nastavuje centrálně, jednoduché je také sklápění rukojeti. Pro příjemnou manipulaci obsahuje integrovaný držák, díky kterému se snadno přenáší. Vedení kabelu je s omezením tahu a to, že je sekačka zapojena v síti, je signalizováno světlem.

Ideální pomocník pro malé zahrádky

Svými parametry a šířkou záběru se skvěle hodí pro práci na malých zahradách. Kola jsou umístěna tak, aby bylo umožněno i sekání v blízkosti stěn, což vám ušetří další práci.
 

Kvalitní motor

Silný a zároveň tichý elektromotor zajistí dokonalý výsledek sekání, ale zároveň je natolik diskrétní, aby nerušil sousedy v těsné blízkosti vašeho pozemku.
Kvalitní motor

Více práce najednou

Systém 3 Cut zajistí nejen sekání trávy, ale také její sběr a bez problému zvládne posbírat i listí. Takže jarní a podzimní úklid zahrady bude hotový raz dva.
Více práce najednou

Snadné ovládání

Integrovaný držák umožňuje pohodlné přenášení. Rukojeť je sklopná, takže přístroj nezabírá příliš mnoho místa při uložení. Nastavení výšky sekání je centrální. Sekačka také automaticky signalizuje, že je připojena v sítí a promyšlené je i vedení kabelu tak, aby nebyl v tahu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: