Excentrická bruska s regulací 125mm,300W

Kód: BO5031
Neohodnoceno
Značka: MAKITA
2 990 Kč
Skladem na prodejně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Excentrickou brusku skvěle využijete všude tam, kde potřebujete vytvořit dokonale hladký povrch. Excentrická bruska totiž na rozdíl od vibrační brusky nejen vibruje, ale i rotuje. Tajemstvím je kruhová brusná deska místo standardní čtvercové, nebo obdélníkové. Otáčivý pohyb je navíc nepatrně vyosený, aby se během broušení zamezilo vzniku viditelných kruhových stop. Díky tomu je excentrická bruska vhodná pro výrobu nejrůznějšího nábytku, rozmanitých dřevěných výrobků, pro hladké opracování rovných i zaoblených ploch, pro finální úpravu apod. Tento typ brusky se hodí nejen pro opracování dřeva, ale i pro povrchovou úpravu laku, plastu, kovu, nebo tmelu.

Rozdíl mezi excentrickou a vibrační bruskou

Excentrická bruska na rozdíl od vibrační brusky nejen vibruje, ale i rotuje. Vibrování brání vzniku kruhových stop a rotace zajistí efektivnější opracování materiálu. Další výhodou je kruhová brusná deska místo standardní čtvercové, nebo klasické obdélníkové. Výsledkem je dokonale hladký povrch
Rozdíl mezi excentrickou a vibrační bruskou

Kde excentrickou brusku využijete

Excentrická bruska je ideální pro výrobu libovolného nábytku, dřevěných výrobků, pro hladké opracování rovných i zaoblených ploch, pro finální úpravu apod. Tento typ brusky je vhodný nejen pro opracování dřeva, ale i pro povrchovou úpravu laku, plastu, kovu, nebo tmelu.
Kde excentrickou brusku využijete

Nízká váha, volitelné otáčky a pozvolný rozběh nejsou jedinou předností

U tohoto modelu jistě oceníte nízkou váhu, kompaktní rozměry, volitelné otáčky, pozvolný rozběh, suchý zip umožňující snadnou výměnu papíru, prachotěsný vypínač, zastavení brusného kotouče ihned po vypnutí brusky, intenzivní odsávací výkon aj.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: